PROGRAMACIÓ

Agafeu-vos ben fort i anul·leu compromisos, perquè aquesta novena edició arriba amb més força que mai!

Apostem pel feminisme, els grups locals i les activitats familiars! Per una festa construida des de l’autogestió i la participació col·lectiva, un espai obert des d’on qüestionar el model de ciutat imposat per l’SmartCity i des d’on potenciar les alternatives!

Us ho perdreu?

 

[DIMECRES dia 28 de JUNY]

A diferència dels altres anys, enguany us convoquem abans de la FMA per preparar, muntar i decorar el parc entre tots i totes!

17:00h Decoració popular del parc

19:00 – XERRADA I PRESENTACIÓ DEL PROTOCOL CONTRA AGRESSIONS MASCLISTES: Hora Bruixa
21:00 – SOPAR POPULAR: Col·lectiu Som 27 i més
21.00 – CONCERT: Les Pasquines
22:30 – Karaoke amb banda a l’FMA 2017! Dissidència Sònica
00:30 – BATUCADA: Karabassà

[DIJOUS dia 29 JUNY]: 
11:00 – FMA FAMILIAR: TALLER SAMARRETES PER A NENS I NENES (4-12 ANYS): Famílies en Xarxa de Cal Temerari
12:30 – FMA FAMILIAR: VERMUT MUSICAL: Famílies en Xarxa de Cal Temerari
13:30 – DINAR FAMILIAR: Famílies en Xarxa de Cal Temerari
19:00 – XERRADA: Fusa Activa (col•lectiu de so feminista)
20:30 – PREGÓ: Casal de Joves La Xesca
21:00 – SOPAR DE PINTXOS: Arran Sant Cugat
21.00 – SILVIA TOMÀS TRIO (cantautora compromesa)
22.30 – PURPLE ROCKETS (reagge)
00.00 – ROBA ESTESA (folk)
02.00 – PD MAGENTA (cumbia electrònica i més)
03:00 – Tancament de festa

[DIVENDRES dia 30 JUNY]: 
11:00 – FMA FAMILIAR: Acte benèfic amb literatura infantil
18:00 – V EDICIÓ DEL CONCURS DE GRAFFITI “JAUME CASTAÑÉ I CAMPMANY”: Inscripcions a contacte@alternatives-santcugat.cat
18.30 – CINEFORUM I DEBAT A L’ATENEU SANTCUGATENC: “Que no pase +”, Cercle Podem Sant Cugat
19:00 – TALLER DE RAP I MICRO OBERT
21:00 – SOPAR POPULAR: Cau Berenguer
22:00 – THE FOUR NUTS GANG (swing, rockabilly)
23:30 – SIGELPA (punk i folk irlandès en català)
01:15 – HOMES LLÚDRIGA (rap)
02:30 – ULTRA HOT FUNK SYSTEM (funk, soul)
04:00 – Tancament de festa

[DISSABTE dia 1 de JULIOL]:
11:00 – FMA FAMILIAR: Matí d’activitats infantils i festa de l’escuma (CUP).
13:00 – VIII EDICIÓ DEL CONCURS DE TRUITES: Organitza CUP
18:00 – BATALLA DE PENYES: Inscripció a través de la pàgina de Facebook de FMA
21:30 – SOPAR DE PENYES (GRAELLADA)
21.30 – CONCERT: Pubilles Ninja (inconfusibles e inigualables)
22.45 – LITTLE LITOS (rumba) + convidats sorpresa
23:45 – ENTREGA DE PREMIS BATALLA DE PENYES 
00:15 – FREAK OUT (versions de funk, soul i més)
02:15 – BATALLA DE PD’S LOCALS: Smarx City, Antígones i Feminancys. SPEAKERS: Markus FM i Riki Undersounds
04:00 – Tancament de festa

 

 

 

 

Deixa un comentari